Usługi rolnicze i wynajem maszyn

Usługi rolnicze - siew kukurydzy, koszenie zbóż, prasowanie słomy

Mimo że głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwisowanie maszyn rolniczych, możliwe jest również skorzystanie z naszych usług obejmujących pomoc w gospodarstwie. AGROEKO SP. Z O.O. to firma, która może pomóc w zadaniach takich jak siew kukurydzy, koszenie zbóż, prasowanie słomy czy też zbiór buraków cukrowych.

 

Nasi specjaliści doskonale znają się na codziennej pracy rolników - w końcu ich zadaniem jest sprzedaż, naprawa oraz obsługa maszyn dostępnych w naszej ofercie. Dzięki odpowiednim umiejętnościom są oni prawdziwymi fachowcami, którym warto powierzyć zadania związane z uprawą i zbiorami.

 

Nowoczesny sprzęt, który mają do dyspozycji nasi agrotechnicy to kolejny powód, aby oddać w ich ręce część swojej pracy. Siew kukurydzy czy prasowanie słomy będzie wykonane szybko i sprawnie! A może potrzebują Państwo pomocy w koszeniu zbóż lub zbiorze sianokiszonek? Dzięki naszym fachowcom i maszynom, które mają do dyspozycji, wszystkie prace wykonane będą zgodnie z najwyższymi standardami i, co równie ważne, na czas!

Nasz sprzęt

Świadczymy następujące rodzaje usług:

Koszenie zbóż

Wynajem pras

Wynajem sieczkarni

Wynajem ładowarki teleskopowej

Siew kukurydzy

Można nas znaleźć w serwisie YouTube.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi filmami

Kanał Youtube

Kontakt:

Kierownik usług rolniczych
tel. kom. +48 606 127 127
biuro@agro-eko.com.pl