Maszyny do uprawy i siewu Maschio- Gaspardo

Maschio- Gaspardo jest międzynarodową grupą, specjalizującą się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych.

Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie pod dwiema głównymi markami Maschio i Gaspardo. Pełna oferta obejmuje glebogryzarki, brony aktywne, siewniki precyzyjne, siewniki zbożowe (pneumatyczne i mechaniczne), kombinacje uprawowo- siewne, kosiarki komunalne i maszyny do uprawy uproszczonej. Maschio- Gaspardo posiada 8 dużych fabryk, 5 we Włoszech i 3 w innych krajach. Główną wartością firmy jest wiara w to, że nieustanna inwestycja w zasoby wzmacnia pozycję firmy. Główny cel firmy to zwiększenie wydajności produkcji rolniczej na całym świecie. .

 

Maschio-Gaspardo to firma która rozwija i kształtuje nowe idee, przekształcając je w produkty i technologię, która pomaga rolnikom w osiągnięciu coraz lepszej wydajności. W 1964 roku bracia Maschio wyprodukowali pierwszą glebogryzarkę w swoim małym warsztacie, nazwanym adekwatnie ‘’Dom małych glebogryzarek’’. Nasza firma otrzymała wiele nagród za najlepszą sprzedaż produktów. Wyróżnienia to nagrody dilera roku 2009,2010,2011, 2021 oraz wyróżnienie w 2019 roku za najlepszą sprzedaż części zamiennych.