O firmie

Jesteśmy zgranym, przyjaznym, wyrozumiałym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem Profesjonalistów. 

AGROEKO SP. Z O.O.

działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 1999 roku. Główną działalnością firmy jest sprzedaż maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Oferujemy również usługi rolnicze (koszenie zbóż, zbiór słomy, wynajem maszyn rolniczych), a także niezbędny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Obecnie firma prowadzi swoją działalność na terenie południowej Polski (woj. opolskie, woj. śląskie, woj. dolnośląskie i woj. małopolskie).

 

Główna siedziba firmy mieści się w Kietrzu przy ulicy Raciborskiej 109. Zapraszamy również do naszego oddziału w Sierakowie Śląskim (k. Olesna) przy ul. Lublinieckiej 1b.

Dokładamy starań by kontakty z Naszą Firmą kończyły się uśmiechem i zadowoleniem.

AGROEKO SP. Z O.O. jest autoryzowanym dealerem firm (maszyny i części rolnicze): 

Nasi przedstawiciele handlowi dojeżdżają bezpośrednio do Państwa gospodarstw zawsze służąc fachową poradą i pomocą w trudnych i nietypowych sytuacjach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia głównej siedziby firmy w Kietrzu lub w oddziale w Sierakowie, a także do skontaktowania się z naszymi handlowcami, którzy udzielą wyczerpujących informacji w zakresie doboru sprzętu rolniczego dla danego gospodarstwa.

Skontaktuj się