Promocje

Aktualne oferty promocyjne

 

 • 21/11/2023 0 Komentarze
  Przedstawiciel handlowy - powiat częstochowski

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGRO-EKO", działa w branży technicznego wyposażenia rolnictwa od 25 lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż maszyn rolniczych oraz części zamiennych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata zamieszkałego na terenie województwa śląskiego na stanowisko:

  Miejsce pracy: powiat częstochowski

   

  Dowiedz się więcej
 • 20/11/2023 - PAULINA 0 Komentarze
  ROLNICTWO 4.0

  ROLNICTWO 4.0

   

  Dowiedz się więcej
 • 14/11/2023 - PAULINA 0 Komentarze
  MASCHIO GASPARDO FINANCE!

  Finansowanie pełnej gamy maszyn Maschio Gaspardo już od 0%
   
   
  Oprocentowanie od 0%, proste i szybkie procedury, oraz kompleksowa obsługa – to najważniejsze aspekty, które wpływają na wybór finansowania fabrycznego maszyn rolniczych.
  Nowoczesne rolnictwo nie obejdzie się bez zaawansowanych technologicznie maszyn, które usprawniają pracę, poprawiając jej efektywność, skracając czas i podnosząc komfort, a w efekcie tego sprawiając, że staje się ona bardziej opłacalna.

  Optymalne zyski z prowadzenia gospodarstwa rolnego może przynieść jedynie efektywna i wydajna praca, którą trudno wykonać bez zaawansowanych technologicznie maszyn. Możesz dysponować nimi bez nadwyrężania finansów przedsiębiorstwa. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i skorzystasz z opcji finansowania Maschio Finance, które zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

  Dowiedz się więcej