Aktualności

 • 19/01/2021 - Damian 0 Komentarze
  DF POWER 2021

   
  DEUTZ-FAHR prezentuje specjalną ofertę POWER 2021, dedykowaną dla modeli ciągników rolniczych z silnikami o mocy powyżej 180KM. Są to modele klasy premium z mocnymi silnikami, z różnymi wersjami układów napędowych. Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli Agrotron Serii 6, 7, 8, 9 jest wysoka wydajność, duża uniwersalność, zredukowane koszty eksploatacji, wysoki komfort.


  Oferta POWER 2021 to między innymi: oprocentowanie 0%, opłata manipulacyjna 0%, raty półroczne. Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi Dealerami.

  Modele DEUTZ-FAHR Serii 6 dostępne w promocji POWER 2021 to Agrotron 6185, Agrotron 6205 oraz Agrotron 6215. Wszystkie dostępne w wersji układu napędowego Powershift, RCshift lub bezstopniowy TTV. Posiadają wydajny układ hydrauliczny, mocny podnośnik tylny EHR, cztery prędkości wałka WOM oraz komfortową kabinę operatora.


   
  Oferta POWER 2021 obejmuje modele DEUTZ-FAHR Serii 7. Wydajny i ekonomiczny silnik sześcio-cylindrowy współpracuje z bezstopniowym układem napędowym. Seria 7 z powodzeniem może współpracować z różnego rodzaju maszynami w pracach polowych, może także wykonywać przejazdy w transporcie z przyczepami.

   

  Model 8280TTV to zaawansowany technicznie ciągnik zaprojektowany z myślą o ciężkich pracach polowych, wymagających dużej siły uciągu przy zredukowanym zużyciu paliwa. Bezstopniowy układ napędowy pozwala sprawnie obsługiwać maszyny uprawowe zarówno pasywne jak i napędzane. DEUTZ-FAHR 8280TTV sprawdza się także w transporcie z przyczepami, napęd oferuje możliwość jazdy z prędkością maksymalną przy obniżonych obrotach silnika.

   

  Oferta POWER 2021 obejmuje także flagowy model w gamie: DEUTZ-FAHR Serii 9. Mocny silnik z dwoma turbinami gwarantuje bardzo dobre parametry użytkowe w całym zakresie prędkości obrotowych. Napęd bezstopniowy w Serii 9 zapewnia duży komfort sterowania. Ciągnik posiada wydajną pompę hydrauliczną zasilającą podnośnik tylny o udźwigu do 12 ton oraz szereg wyjść hydraulicznych montowanych zarówno z tyłu jak i z przodu ciągnika.


   

  Dowiedz się więcej
 • 08/01/2021 - Damian 0 Komentarze
  DEUTZ-FAHR Zimowa promocja 2020

  PROMOCJA, NA JAKĄ CZEKAŁEŚ.
  Promocja na produkty DEUTZ-FAHR najwyższej jakości:
  Alternatory, Układ wydechowy, Rozruszniki, Oświetlenie,
  Lakiery.

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  DEUTZ-FAHR C5305

  NIE PRZEGAP OKAZJI! 
  ŻNIWA Z NOWYM KOMBAJNEM.
   

  Moc 175 KM, 6-cio cylindrowy silnik, kompaktowa budowa, łatwość obsługi, wydajność to kluczowe cechy kombajnu DEUTZ-FAHR C5305. Skorzystaj z promocyjnej oferty i zapewnij sobie szybkie i efektywne żniwa. Teraz model C5305 jest dostępny już od 397 000 zł* (link: https://promocje-deutz-fahr.pl/). Nie przegap okazji i już teraz pomyśl, jak łatwe mogą być żniwa z nowym kombajnem.

   

   
  DEUTZ-FAHR C5305

  Ø  6-cylindrowy silnik Deutz 175 KM

  Ø  hedery 3,6 / 4,2 / 4,8 metra

  Ø  5-klawiszowy system separacji

  Ø  rewers elektryczny na przenośniku pochyłym 

  Ø  powrót niedomłotów DGR z mini młocarniami

  Ø  zbiornik ziarna 4600 l

  Ø  komfortowa kabina z klimatyzacją

  Ø  komputer pokładowy

  Ø  4 dodatkowe światła pracy

   

   

  Już od 397 000 zł*
   

  FINANSOWANIE 0%

  DEUTZ-FAHR oferuje szeroki wybór pakietów finansowania fabrycznego „SDF Finance”, które dają możliwość wyboru: wysokości udziału własnego,  okresu spłat oraz  systemu ratalnego.

   

  Zainteresowany? Zapytaj o szczegóły: 784 078 384


   

  *cena netto w promocji. Powyższa publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie należy wykorzystywać jej, ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych Dilerów Deutz-Fahr. Informacje zawarte w niniejszej publikacji nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

   

  https://promocje-deutz-fahr.pl/

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Oferta limitowana DF seria 6

   Oferta limitowana DF seria 6

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Pługi Lemken

  WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM +48 602 684 517
  LUB W SIEDZIBIE FIRMY

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Oferta limitowana DF4E

  NIE TRAĆ CZASU!
  MODELE SERII 4E W WYJĄTKOWEJ PROMOCJI.
   

  Prawdziwa gratka w ramach „Limitowanej Oferty DEUTZ-FAHR”, dwa modele ciągników z Serii 4E: 4080 i 4090. Jest to idealna propozycja dla mniejszych gospodarstw, w tym specjalizujących się w uprawach ogrodniczych i warzywniczych. Uniwersalność zastosowań, bogaty pakiet wyposażenia w połączeniu z wyjątkową ceną, to niepowtarzalna okazja. Nie trać czasu, łap okazję!

   

  DEUTZ-FAHR 4080 E

   
   
  Ø  moc 75 KM (55,4 kW)

  Ø  bez DPF

  Ø  bez Ad-Blue

  Ø  skrzynia biegów 15+15

  Ø  prędkość 40 km/h

  Ø  udźwig podnośnika do 3500kg

  Ø  pompa hydrauliczna 50 l/min

  Ø  rozdzielacz 4-ro drogowy

  Ø  WOW 540/540E

  Ø  komfortowa kabina

  Ø  pakiet oświetlenia roboczego

   
   DEUTZ-FAHR 4090 E

   

  Ø  moc 88 KM (65 kW)

  Ø  bez DPF

  Ø  bez Ad-Blue

  Ø  skrzynia biegów 15+15

  Ø  prędkość 40 km/h

  Ø  pompa hydrauliczna 50 l/min

  Ø  udźwig podnośnika do 3500 kg

  Ø  końcówki ramion podnośnika automatyczne

  Ø  rozdzielacz 4-ro drogowy

  Ø  WOW 540/540E

  Ø  komfortowa kabina

  Ø  pakiet oświetlenia roboczego

   

  Zainteresowany? Zapytaj o ofertę autoryzowanego dealera: 606 117 917

   

  Powyższe oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ilość ciągników objętych promocją ograniczona.

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Promocja ŁadowaczFZ20

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Dni otwarte regulamin

  Regulamin Dni Otwartych organizowanych przez P.W. Agro-Eko w Żerkowicach

   

  Organizatorem Dni Otwartych jest P.W. Agro-Eko Grzegorz Pilch z siedzibą w Kietrzu 48-130, przy ul. Raciborskiej 109 (zwany dalej Organizatorem).
   

  Niniejszy Regulamin obowiązuje podczas Dni Otwartych w Żerkowicach w dniu 29 września 2019 r.
   

  Wejście i przebywanie osób na terenie, gdzie odbywają się Dni Otwarte oznacza akceptację Regulaminu, pozostałych Regulaminów obowiązujących w Obiekcie oraz stosowanie się do poleceń pracowników Organizatora Dni Otwartych.
   

  Dni Otwarte odbędą się w dniu 29 września 2019 r. od godz. 11.00 do godz. 14.00 w Żerkowicach.
   

  Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny.
   

  Prawo do udziału w Dniach Otwartych mają osoby, które otrzymały zaproszenie oraz inne osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy.
   

  Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia z Dni Otwartych osób, które będą zachowywały się niekulturalnie oraz niebezpiecznie.
   

  Klauzula informacyjna o wykorzystywaniu wizerunku osób uczestniczących w Dniach Otwartych P.W. AGRO-EKO

   

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

  Administratorem danych osobowych jest P.W. Agro-Eko Grzegorz Pilch z siedzibą w Kietrzu 48-130, przy ul. Raciborskiej 109  (dalej jako „Administrator”).
   

  W razie pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych czy też przysługujących uprawnień, osoba uczestnicząca w Dniach Otwartych może się skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w drogą elektroniczną za pomocą adresu iod@twojabi.net.
   

  Wejście na teren siedziby Administratora i udział w Dniach Otwartych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych podanych w ankiecie, którą przeprowadzi Organizator.
   

  Dane osobowe osób uczestniczących w Dniach Otwartych w zakresie wizerunku będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu zapewnienia prawidłowej organizacji Dni Otwartych, w celu informacyjnym, promocyjnym i publikacji wizerunku na profilu w serwisie społecznościowym Facebook i na stronie internetowej Administratora agro-eko.com.pl.
   

  Dane osobowe osób uczestniczących w Dniach Otwartych podane w ankiecie (imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, miejsce zamieszkania) będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu badania satysfakcji klienta, określania zainteresowań klientów i ich oczekiwań.
   

  Dane osobowe osób uczestniczących w Dniach Otwartych będą przechowywane do czasu wycofania zgody przez uczestnika.
   

  Odbiorcami danych osobowych osób uczestniczących w Dniach Otwartych mogą być osoby upoważnione przez Administratora oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora.
   

  Osobom uczestniczącym w Dniach Otwartych przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych ich dotyczących, sprostowania tych danych, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia danych.
   

  Osobom uczestniczącym w Dniach Otwartych przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia na adres poczty elektronicznej iod@twojabi.net.
   

  Osobom uczestniczącym w Dniach Otwartych przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie przez Administratora danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
   

  Dane osobowe osób uczestniczących w Dniach Otwartych nie będą przekazywane poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
   

  Dane osobowe osób uczestniczących w Dniach Otwartych nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
   

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Ostatnie sztuki

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  DF 4

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  DEUTZ-FAHR

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  DF POWER 2019

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Deutz-Fahr Seria 4E

   
   
  Prosta obsługa, ekonomia i uniwersalność to cechy, którymi zasłynęły modele DEUTZ-FAHR Agrolux. Ich następcy, modele Serii 4E, nie tylko to kontynuują, ale oferują znacznie więcej.

  Większy wybór mocy od 65 do 97 KM, więcej modeli 4070E / 4080E / 4090E / 4100E oraz większe gabaryty z rozstawem osi do 2100 mm. Ponadto zsynchronizowana skrzynia biegów z rewersem mechanicznym, pompa hydrauliczna o wydajności do 50 l/min oraz mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3490 kg. Nowe modele Serii 4E oferowane są ze składaną ramą lub opcjonalną kabiną.

  O szczegóły oferty zapytaj Dealera DEUTZ-FAHR lub odwiedź stronę deutz-fahr.com

  * cena netto modelu 4080E w standardowej wersji wyposażenia B. Cena w kampanii promocyjnej obowiązującej do 30/06/2018 lub wyczerpania liczby ciągników objętych promocją.

   

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Zaczepy Walterscheid

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  MANITOU 0%

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Nowe serie 6

  NOWA SERIA 6 TTV

  INIWERSALNOŚĆ, WSZECHSTRONNOŚĆ, KOMFORT

   

  Prace polowe: orka, uprawa, siew, nawożenie, oprysk, zbiró plonów.

  Prace z maszynami aktywnymi i biernymi.

  Prace z zestawami maszyn montowanmi z przodu i z tyłu.

  Prace z ładowaczem czołowym.

  Przejazdy transportowe z przyczepami.

  Prace koimunalne na terenie miast i gmin.

  Prace leśne i ogrodnicze.

                                                                 .... i wiele innych.

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  KRONE AX 280 HL

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Dni otwarte

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Finansowanie Krone

  .

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Tractor of the year 2017

  RCSHIFT - TRACTOR OF THE YEAR 2017 i INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY 2016

   

  DEUTZ-FAHR 6215 RCshift

  Nowy model RCshift otrzymał tytuł "Tractor of the Year 2017" w kategorii Best Design. Nagroda ta to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez jury złożone z dziennikarzy branży rolniczej z całego świata. Nagrodę wręczono w trakcie targów EIMA w Bolonii we Włoszech w listopadzie 2016 roku. Ciągnik zyskał uznanie specjalistów branży za jego innowacyjną stylistykę łączącą agresywne linie maski silnika z najwyższą funkcjonalnością i ergonomią projektu kabiny i jej wnętrza

   

  Agrotron 6215 RCshift uzyskał również tytuł "Innowacyjny Produkt Rolniczy

   

  2016" w kategorii Ciągniki rolnicze. Ciągnik zyskał uznanie w głosowaniu internetowym za szereg rozwiązań, jakie ułatwiają pracę rolników i czynią ją bardziej efektywną. Co ważne, nagroda jest potwierdzeniem wysokiej oceny internautów o rozwiązaniach i designie nowych modeli ciągników z napędem zrobotyzowanym RCshift.

  Dowiedz się więcej
 • 30/07/2020 0 Komentarze
  Nowa seria 7 - najlepsze osiągnięcia niemieckiej technologii dla maksymalnej wydajności

   


  Maszyny nowej Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-FAHR w szczególności z myślą o firmach świadczących usługi oraz dużych gospodarstwach rolnych, dla których sprawą zasadniczą jest ekonomiczne prowadzenie wszystkich prac sezonowych. Mając do dyspozycji dwa modele (o mocy 226 i 246 koni mechanicznych), maszyny nowej Serii 7 opracowane przez DEUTZ-FAHR gwarantują najlepszą niemiecką technologię, pozwalającą uzyskać najwyższą wydajność.

   

  Prosta w obsłudze, ergonomiczna kabina MaxiVision 2 wyznacza nowe standardy w zakresie środowiska oraz komfortu pracy, jednocześnie zapewniając widoczność z każdej strony. Nowy panel InfoCentrePro umieszczony na kolumnie kierownicy wyposażony jest w 5-calowy kolorowy ekran. Pokazuje on pełny zakres aktualnych danych roboczych oraz zapewnia możliwość łatwego dostosowania poszczególnych opcji do potrzeb informacyjnych operatora. Także nowa konstrukcja podłokietnika z joystickiem MaxCom zapewniają wysoki komfort. DEUTZ-FAHR udostępnia opcjonalnie pakiet oświetlenia LED o mocy 40000 lumenów, zapewniając komfortowe i precyzyjne wykonywanie prac we wszystkich warunkach oświetleniowych. We wnętrzu zredukowano poziom hałasu, zniwelowano drgania i zapewniono optymalną izolację termiczną, dzięki rozdzieleniu kabiny od przedziału silnika. Opracowany na nowo układ klimatyzacji pracuje cicho i gwarantuje jednolitą cyrkulację powietrza.  Szyberdach jest obecnie oferowany w trzech wersjach: łatwo otwierany poliwęglanowy dach, szklany dach z 84% absorpcją promieni UV lub dach z dodatkową strukturą FOPS gwarantującą pełne bezpieczeństwo w trakcie prac z ładowaczem czołowym.

   

  Nowa Seria 7TTV została wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie rolnictwa precyzyjnego DEUTZ-FAHR. Funkcje monitorowania i sterowania pracą systemu rolnictwa precyzyjnego realizowane są przy użyciu terminalu: iMonitor 2.0 ma 12-calowy ekran.

   

  Nowa jednostka napędowa Deutz 6.1 nie tylko spełnia standardy emisji określone dla Stage 4 (Tier 4 Final), ale także oferuje większy zapas mocy i możliwość wykorzystania wysokiego momentu obrotowego pomimo o 5% mniejszego zużycia paliwa oraz AdBlue w porównaniu do poprzedniej generacji. Wydajność jest także zwiększona dzięki wentylatorowi elektronicznemu Visco oraz nowemu, innowacyjnemu układowi chłodzenia. Ten ostatni można całkowicie otworzyć, co ułatwia jego konserwację.

   

  Stale modyfikowany układ przeniesienia napędu TTV pozwala osiągnąć prędkość od 0,2 do 60 km/h i został wzbogacony o nowe oprogramowanie gwarantujące łatwiejszą obsługę. Górny przedział prędkości 60 km/h jest unikalny w tej klasie ciągników. Wszystkie prędkości w górnym przedziale, tzn. 40 km/h, 50 km/h oraz 60 km/h są osiągane przy niższych obrotach silnika. Jest to wydajność w najlepszym tego słowa znaczeniu.

   

  Kolejna unikalna cecha w tej klasie ciągników to inteligentny, adaptacyjny układ zawieszenia osi przedniej. Gwarantuje on maksymalną stabilność podczas holowania i jazdy pod obciążeniem. Innowacyjny układ Anti-dive zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo transportu. Seria 7TTV to jedyne klasyczne ciągniki, które są wyposażone w wysokowydajne suche hamulce tarczowe na przedniej osi. W połączeniu z układem hamulcowym Booster zapewnia maksymalną skuteczność hamowania przy minimalnym nacisku na pedał hamulca.

   

  Technologia hydrauliczna nowej Serii 7 była wcześniej dostępna wyłącznie w modelach klasy wyższej. Ciągniki są wyposażone w pięć zaworów hydraulicznych z tyłu i dwa z przodu. Czymś, co wyróżnia nowe modele jest to, że wszystkie obwody są sterowane proporcjonalnie. Nowe elementy to nowe cechy to podnośnik przedni z regulacją położenia o udźwigu do 5480 kg oraz gniazdem ISOBUS z przodu. Udźwig tylnego podnośnika wynosi 10000 kg. Pompa o wydajności 120 l/min. jest dostępna w opcji standardowej; pompa o większej wydajności do 160 l/min. jest dostępna na zamówienie.

   

  Prędkość pracy WOM 540ECO/1000/1000ECO z tyłu oraz 1000 lub 1000ECO z przodu – ECO WOM może być częściej uruchamiany dzięki wyższej mocy oraz zredukowanej liczbie obrotów. Przyczynia się to także do oszczędności paliwowych oraz redukcji hałasu.

   

  Nowe ciągniki Serii 7 charakteryzuje unikalna stylistyka. Ich czyste i charakterystyczne linie maski silnika, wyróżniający się design kabiny oraz zastosowanie materiałów wysokiej jakości sprawiły, że modele te uzyskały agresywną, a jednocześnie przyjazną użytkownikowi stylistykę, która stała się cechą charakterystyczną najnowszych modeli marki DEUTZ-FAHR.

   

  Nowa Seria 7 opracowana przez DEUTZ-FAHR to idealny wielofunkcyjny ciągnik pozwalający zwiększyć wydajność gospodarstw rolnych oraz firm świadczących usługi dla rolnictwa. Stanowią one kumulację innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań technologii konstrukcji ciągników produkowanych w Niemczech – zarówno dla prac polowych, jak i do transportu.

  Dowiedz się więcej