Maszyny rolnicze

Ciągniki, maszyny i przyczepy rolnicze

Nasza oferta to produkty wielu uznanych firm, które z pewnością pozwolą na sprawną pracę we własnym gospodarstwie. Maszyny rolnicze, które znaleźć można w naszym sklepie to m.in. ciągniki, przyczepy oraz wiele innych propozycji, które z pewnością zainteresują osoby zajmujące się na co dzień i utrzymujące się z uprawy i hodowli.

 

Nasze propozycje to m.in. produkty marek takich jak Krone, Amazone, Mustang, Trioliet oraz Sipma czy Krukowiak. Proponujemy również zapoznać się z maszynami dostępnymi od ręki - są to różne pojazdy, które najczęściej obejrzeć można w jednej z naszych siedzib – w Żerkowicach koło Zawiercia lub w Sierakowie.

 

W naszym sklepie znaleźć można najlepsze przyczepy i ciągniki rolnicze. Dzięki szerokiej gamie propozycji, jesteśmy pewni, że każdy z Państwa zakupi u nas odpowiednie pojazdy – na przystawkach do kukurydzy zaczynając, a na sieczkarniach polowych kończąc. Możliwe jest również zakupienie samych części, takich jak np. ładowacze, które pozwolą na dopasowanie posiadanych urządzeń do wszystkich swoich potrzeb.