AGRO-EKO

PICHON

Wozy asenizacyjne

Seria TCI (Tonne Châssis Intégré- Wóz asenizacyjny z Ramą Zintegrowaną) jest znakiem rozpoznawczym Ets PICHON od ponad czterdziestu lat. Zastosowanie ramy zintegrowanej zwiększyło stabilność całej serii wozów PICHON. Zbiornik zgodny z dyrektywą europejską 97/23/EC (PED) jest przyspawany bezpośrednio do podwozia, dzięki czemu uzyskano najniższy środek ciężkości na rynku.

Segmenty zbiornika i dennice są łączone “od czoła”, następnie spawane ręcznie wewnątrz i na zewnątrz podczas procesu spawania łukiem krytym. Aby przestrzegać obowiązujących norm (PED), PICHON używa dennic typu GRC (Grand Rayon Carré), które pozwalają zwiększyć wytrzymałość na próżnię i podciśnienie. Firma PICHON oferuje zbiorniki wykonane z różnej grubości stali od 5 do 8 mm, proporcjonalnie do ich pojemności. Wykonane są ze stali S235JRG2 z właściwościami mechanicznymi odpowiednimi do cynkowania na gorąco - procesu, na które PICHON zwraca szczególną uwagę, w celu zapewnienia długowieczności swoim produktom. Dzięki zastosowaniu adaptacji do montażu, każdy użytkownik w zależności od potrzeb może wzbogacić swój wóz asenizacyjny w potrzebny osprzęt w każdym momencie. Wozy PICHON są dostępne w wersji jedno, dwu lub trzyosiowej, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

PICHON oferuje szeroką gamę wozów o pojemności od 2 600 do 30 000L, użytku profesjonalnego w sektorze rolniczym. Dla użytkowników zainteresowanych układem jezdnym z kołami o dużej średnicy Pichon oferuje zbiorniki z wycięciem na koła. Pomimo ich zastosowania zachowano nominalną całkowitą pojemność zbiornika. Możliwe to jest dzięki zwiększeniu objętości zbiornika lub zastosowaniu szerszych kręgów.

Mieszadła

Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Dariusz Kamiński
Kierownik sprzedaży i marketingu

tel. kom. +48 662 051 667
d.kaminski@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.