Maszyny rolnicze, części rolnicze - AGRO-EKO KIETRZ

AGRO-EKO

SERIA 5 G

TRZY WERSJE CIĄGNIKÓW SERII 5G.

Modele Serii 5G oferowane są w trzech wersjach: HD / MD i LD.

  • HD: silniki 4-cylindrowe FARMotion, dopuszczalna masa całkowita ciągnika wysnosząca 7000-7500 kg oraz ogumienie tylne maksymalnie 34 cale (lub wąskie koła 16.9 38 cali".
  • MD: silniki 3- lub 4-cylindrowe FARMotion, dopuszczalna masa całkowita ciągnika wysnosząca 6200 kg oraz ogumienie tylne maksymalnie 34 cale.
  • LD: silniki tylko 3-cylindrowe FARMotion, dopuszczalna masa całkowita ciągnika wysnosząca 5500 - 5800 kg oraz ogumienie tylne maksymalnie 30 cali.
Modele Serii 5G oferują dużą elastyczność tworzenia indywidualnych kompletacji wyposażenia, co pozwala na precyzyjny dobór wyposażenia ciągnika do rodzaju i częstotliwości wykonywanych prac (od prac związanych z hodowlą zwierząt po prace polowe oraz zadania związane z użyciem ładowacza czołowego). Gama modeli pokrywa zakres mocy od 80 do 115KM. Duża oferta umożliwia wybór spośród kompaktowych modeli (dla sprawnego wykonywania prac na ograniczonej przestrzeni) lub większych z dużym rozstawem osi (aby uzyskać lepszą trakcję w pracach polowych).

SILNIKI OPRACOWANE SPECJALNIE DLA ROLNICTWA.

Nowy silnik FARMotion Tier 4i opracowano specjalnie dla zastosowań w rolnictwie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają niezrównane osiągi, niezawodność i dużą trwałość. Elektronicznie sterowane silniki FARMotion dostępne są w wersji 3- lub 4-cylindrowej. Zostały wyposażone w wysoko-ciśnieniowy układ wtryskowy Bosch Common Rail (2000 bar), turbosprężarkę, Intercooler oraz układ oczyszczania spalin z katalizatorem DOC.

SPRAWNY UKŁAD NAPĘDOWY.

Seria 5G oferuje szerokie spektrum możliwości w zakresie konfiguracji wysokowydajnych przekładni. Cztery lub pięć biegów, dwa lub cztery zakresy z minireduktorem i superreduktorem, dwa lub trzy półbiegi Powershift i mechaniczny lub elektro-hydrauliczny rewers kierunku jazdy Powershuttle umożliwiają dobór najlepszej konfiguracji napędu, dostosowanej do warunków wykonywanej pracy. Skrzynie biegów oferują od 8 do 60 przełożeń w każdym kierunku oraz prędkość maksymalną sięgającą 40 km/h przy obrotach ekonomicznych silnika.

DO CZTERECH PRĘDKOŚCI WAŁKA.

Nowe modele DEUTZ-FAHR Serii 5G oferowane są z różnymi konfiguracjami napędu wałka: 2 prędkości 540 / 540ECO lub 4 prędkości 540 / 540ECO / 1000 / 1000ECO oraz WOM zsynchronizowany (z niezależnym wałkiem). Ciągnik może być wyposażony w WOM przedni o prędkości 1000 obr./min. Dzięki temu nowe modele Serii 5G mogą wykonywać szereg różnego rodzaju prac.

WYDAJNY UKŁAD HYDRAULICZNY, OPCJA 60ECO.

Nowe modele Serii 5G oferują wybór pomiędzy dwoma konfiguracjami układów hydraulicznych dla zapewnienia odpowiedniego wydatku oleju oraz liczby dystrybutorów wymaganej do obsługi nowoczesnego osprzętu. Seria 5G dostępna jest z pojedynczą lub podwójną pompą o wydajności odpowiednio: 55 lub 60 ECO l/min, oraz od 2 do 8 dystrybutorów sterowanych mechanicznie z możliwością regulacji wydatku oleju. Dodatkowo, układ oferuje jeden obwód o zredukowanym do 25 l/min wydatku oleju, sterowany electrohydraulicznie za pomocą przycisków ON/OFF.

SKUTECZNE HAMOWANIE W KAŻDYCH WARUNKACH.

Nowe rozwiązania układów napędowych modeli DEUTZ-FAHR Serii 5G dotyczą także nowych osi przednich. Osie zaprojektowane i produkowane przez SDF stworzono specjalnie z myślą o wykorzystaniu w ciągnikach rolniczych z silnikami o mocy w zakresie od 80 do 120KM. Napęd na 4 koła oraz blokada mechanizmów różnicowych są sterowane elektro-hydraulicznie przyciskami.

KOMFORTOWE STANOWSKO DOWODZENIA.

Modele nowej Serii 5G wykorzystują nową stylistykę DEUTZ-FAHR opracowaną wspólnie z biurem projektowym Giugiaro Design. Kabina na 4 słupkach gwarantuje maksymalną wygodę i doskonałą widoczność dookoła ciągnika. Nowoczesne kształty, wysokiej jakości materiały oraz ergonomiczne i funkcjonalne rozmieszczenie przyrządów sterowniczych sprawiają, że kabina Serii 5G zapewnia najlepsze stanowisko pracy w tej klasie ciągnika. Wszystkie przyrządy sterownicze oznaczono kolorystycznie w zależności od obsługiwanych funkcji, co ułatwia ich identyfikację i użycie.

TECHNOLOGIE.

SDD - opcjonalny (opcja w modelu 5115.4 G w wersji HD) układ kierowniczy z podwójną pompą wspomagania. W ciągniku, niewyposażonym w SDD operator do wykonania pełnego skrętu kół z jednej strony w druga musi wykonać 3,5 obrotów kołem kierownicy. Jesli ciągnik jest wyposażony w SDD ale system jest wyłaczony, liczba obrotów kołem kierownicy wynosi 4,5 obrotu. Po wciśnięciu przycisku na desce rozdzielczej, oznaczonego symbolem kierownicy, liczba obrotów kołem kierownicy wynosi 2,2 obrotu. System doskonale sprawdza się w pracach wymagających częstego manewrowania. Po przekroczeniu prędkości jazdy 15 km/h system automatycznie wyłacza się, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

WERSJA KOMUNALNA.

Modele Serii 5G w trzech wersjach oferowane są w specjalnej wersji wyposażenia obejmującej pomarańczowy kolor błotników kabiny oraz maski silnika. Wyposażenie to dedykowane jest to przedsiębiorstw i firm komunalnych, do podmiotów zajmujących się wykonywaniem prac budowlanych, do firm budujących drogi, do administracji osiedli, spółdzielni mieszkaniowych, do firm zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych. W yjatkowa wszechstronność modeli DEUTZ-FAHR Serii 5G sprawia, że te wyjatkowo uniwersalne i wszechstronne ciągniki z powodzeniem radzą sobie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża wszechstronność.

Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.