Maszyny rolnicze, części rolnicze - AGRO-EKO KIETRZ

AGRO-EKO

AGROPLUS F / V / S

Doświadczenie konstruktorów marki w zakresie opracowywania ciągników specjalistycznych znajduje odzwierciedlenie w modelach Agroplus – dostępnych w trzech wersjach: V / S / F - niezwykle zwrotnych i smukłych, stworzonych z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z pracami w wąskich rzędach sadów. Szerokość minimalna ciągnika wynosząca 1,16 metra w modelu Agroplus V sprawia, że jest to najbardziej kompaktowy z trzech wersji. Najszerszy model - Agroplus F o szerokosci minimalnej 1,43 metra oferuje szereg korzyści wynikających z maksymalnej przyczepności i niewielkich gabarytów. Dysponujący najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi model Agroplus S (szerokość minimalna 1,26 metra) to najbardziej uniwersalna maszyna tej serii.

Silnik

WYDAJNY I EKONOMICZNY MOTOR SDF.

Trzy- i czterocylindrowe jednostki napędowe SDF Serii 1000 o pojemności 1000 cm3 na każdy z cylindrów, wyposażono turbosprężarkę i Intercooler. Jednostka napędowa oferujące moc wystarczającą, by sprostać każdej pracy: pojemność 1 litra z każdego z cylindrów jest najlepszym kompromisem pomiędzy kompaktowymi rozmiarami i wysoką mocą. Silniki dostępne w wersjach o mocy 82 KM/60 kW, 85 KM/63 kW, 90 KM/66 kW, 96 KM /71 kW oraz 106 KM/78 kW, dysponują Intercoolerem obniżającym temperaturę powietrza podawanego przez turbosprężarkę i poprawiającą przebieg procesu spalania.

Przekładnia

MOC POD KONTROLĄ.

Nadzwyczajna uniwersalność i sprawność to najważniejsze zalety przekładni zastosowanych w modelach Agroplus V/F/S. Przekładnie te zaprojektowano przy udziale zespołu konstruktorów SDF, dysponującego ogromnym doświadczeniem w konstruowaniu i stałym udoskonalaniu przekładni w ciągnikach do zastosowań specjalistycznych. Wersja podstawowa wyposażenia ze zsynchronizowanym rewersem dostępna jest w dwóch konfiguracjach: z niezwykle łatwą w eksploatacji przekładnią Over Speed dysponującą 30 biegami do jazdy do przodu i 15 do tyłu lub trzyzakresową przekładnią Over Speed z trzema półbiegami Powershift, superreduktorem i 45 przełożeniami do jazdy do przodu i do tyłu.

WOM

SZEROKI WYBÓR PRĘDKOŚCI WOM.

Modele Agroplus V/F/S wyposażono w standardzie w WOM z wielotarczowym sprzęgłem w kąpieli olejowej. Wałek z tyłu ciągnika obraca się z prędkościami 540 / 540ECO / 1000 obr./min. WOM uruchamiany jest elektro-hydraulicznie za pomocą przycisku. Opcjonalnie ciągnik może być wyposażony w WOM zsynchronizowany - wałek obraca się wtedy z prędkością zsynchronizowaną z prędkością obrotową kół tylnych ciągnika.

Układ hydrauliczny

PRECYZJA I ŁATWOŚĆ STEROWANIA.

Układ hydrauliczny standardowo wyposażono w pompę o wydajności 54 l/min (lub opcjonalnie dwie pompy o wydajności 33 i 25 l/min). Hydraulika oferowany w trzech konfiguracjach: trzy obwody regulatorem przepływu i sterowaniem mechanicznym; w podwójnym układzie czterodrożnym z dwoma rozdzielaczami mechanicznymi dla osprzętu montowanego centralnie; w wersji sześciodrożnej z dwoma rozdzielaczami elektrohydraulicznymi oraz jednym rozdzielaczem podwojonym z regulatorem przepływu sterowanym z poziomu joysticka na konsoli w kabinie ciągnika.

Hamulce

BEZPIECZEŃSTWO I ZWROTNOŚĆ.

Kompaktowa konstrukcja ciągnika, innowacyjne zawieszenie osi przedniej, niewielkie wymiary silnika składają się na doskonałą trakcję i wyjątkowo duży prześwit, skutecznie chroniący elementy osi przedniej przed uszkodzeniem w trakcie jazdy w trudnym terenie. Dla uzyskania maksymalnej przyczepności w najtrudniejszym terenie, modele Agroplus V/S/F wyposażono w wyjątkowy, skonstruowany specjalnie na ich potrzeby system automatycznego sterowania napędem na cztery koła, który automatycznie włącza i wyłącza napęd na obie osie.

Kabina

KOMFORT OPERATORA, ERGONOMIA OBSŁUGI.

Modele Agroplus V/S/F oferowane są w wersji z komfortową kabiną. Duża szyba przednia i boczne gwarantują doskonała widoczność we wszystkich kierunkach. Całkowicie przeszklona kabina na czterech słupkach z szybą przednią pozbawioną centralnej poprzeczki oferuje optymalny podgląd na maszyny zaówno z tyłu jak i z przodu ciągnika. Komfortowe środowisko pracy dźwiękoszczelnej, hermetycznej kabiny dysponującej wydajnym układem klimatyzacji jest uzupełnione wysokim poziomem ergonomii, inteligentnym i intuicyjnym rozkładem oznaczonych kolorami i łatwych w identyfikacji przyrządów sterowaniczych. Operator ma do dyspozycji komfortowy fotel z dużym siedziskiem.

Biuro:

Piotr Mazurek
Dyrektor handlowy

tel. kom. +48 606 991 127
p.mazurek@agro-eko.com.pl

Przedstawiciele handlowi:

Sławomir Fałat (woj. dolnośląskie i opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 602 684 517
s.falat@agro-eko.com.pl

Łukasz Dembski (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 883 310 000
l.dembski@agro-eko.com.pl

Mariusz Janczak (woj. opolskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 606 117 917
m.janczak@agro-eko.com.pl

Wacław Barański (woj. śląskie)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 501 521
w.baranski@agro-eko.com.pl

Damian Małoszewski (oddział Żerkowice)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 608 502 426
d.maloszewski@agro-eko.com.pl

Roland Szulc (oddział Sieraków)
Przedstawiciel handlowy

tel. kom. +48 795 525 373
r.szulc@agro-eko.com.pl

W przypadku zapytań o cenę maszyny prosimy o dokładnie uzupełnienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny, a także interesujące wyposażenie dodatkowe. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy w treści wiadomości wpisać nr telefonu kontaktowego.