AGRO-EKO

Czêści rolnicze

Prowadzimy sprzedaż części oryginalnych jak i wysokiej jakości zamienników do wszystkich marek i typów maszyn, które posiadamy w swojej ciąg³ej ofercie sprzeda¿y. Równie¿ w przypadku maszyn kilkudziesiêcioletnich mamy możliwość dostarczenia do nich części zamiennych.

Ponadto w bieżącej sprzeda¿y posiadamy oleje i środki smarne oraz opony rolnicze wiodących firm. Zarówno w przypadku maszyn krajowych jak i zagranicznych wszelkich marek bez problemu dobierzesz olej do swojego sprzętu.

Na życzenie Klienta zakupiony towar możemy wysłać firma kurierską. Współpracujemy z firmą DPD i DHL. Przesyłki wysyłane i dostarczane są tylko w dni robocze. Dostawa odbywa siê na koszt Klienta, nie doliczamy ze swojej strony żadnych dodatkowych opłat. Nasz wielki atut stanowi szybkość dostarczania części zamiennych. Części dostępne na magazynie zostają dostarczone w ciągu 24 godzin.

W trosce o profesjonalną i bezbłędną realizację zamówienia proszę przy składaniu zamówień lub zapytań o podanie numeru katalogowego części. W przypadku, gdy nie posiadają Państwo wymienionych informacji prosimy o podanie: marki, typu oraz numeru fabrycznego maszyny.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOBILNEJ SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH
WYCENA, WERYFIKACJA ORAZ DOSTAWA BEZPOŚREDNIO DO KLIENTA

Kontakt:


Formularz kontaktowy:


W przypadku zapytañ o cenê czêści prosimy o dok³adnie uzupe³nienie formularza wpisując w treści wiadomości model maszyny a tak¿e nr seryjny. W celu szybszego nawiązania kontaktu prosimy o dok³adne uzupe³nienie formularza.