AGRO-EKO

nowości

Nowość w Deutz Fahr !

Seria C6000

Nowa seria C6000 marki DEUTZ-FAHR.

Technologiczna perła w klasie kompaktowej.

Wszystkie dobre rzeczy chodzą „trójkami". Po osiągnięciu wielkiego sukcesu związanego z wprowadzeniem na rynek serii C9000 w 2013 r. oraz serii C7000 w 2014 r., marka DEUTZ-FAHR trzeci rok z rzędu z radością prezentuje nową gamę kombajnów zbożowych. Seria C6000 składa się z wysoce wydajnych i kompaktowych modeli przeznaczonych dla rolników, którzy wolą polegać na własnych maszynach i zasobach podczas żniw.

Marka DEUTZ-FAHR pozostała sobie wierna w kwestii podstawowej koncepcji maszyny, która jest wyposażona w pięć wytrząsaczy słomy. Tak jak większe modele, model C6205 posiada bardzo atrakcyjną konstrukcję zaprojektowaną przez studio Giugiaro Design oraz zapewnia najwyższej klasy komfort prowadzenia i łatwość obsługi. Posiada gamę hederów o różnych szerokościach roboczych, wyposażonych w układ tnący Schumacher Easy Cut, najwyższej klasy system omłotu (z opcjonalnym turbo-separatorem) oraz układ czyszczenia z innowacyjnym systemem powrotu ziarna DGR. Kombajny C6000 dostępne są także z hederami VARIOCROP wyposażonymi w regulowany stół.

Sterowanie przekładnią oraz głównymi funkcjami realizowane jest przy użyciu nowego joysticka, dzięki czemu obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. Combine Control Management (CCM) pozwala operatorowi na bieżące kontrolowanie wydajności i jakości wykonywanego zbioru, podając kluczowe informacje o parametrach eksploatacyjnych kombajnu.

Najwyższej klasy komfort operatora i łatwość obsługi, najlepsze w swojej klasie osiągi systemu omłotu oraz czyszczenia, największy zbiornik ziarna i maksymalna uniwersalność wyposażenia z możliwością dostosowania do różnego rodzaju plonów sprawia, że Seria C6000 to prawdziwy klejnot – idealne rozwiązanie dla każdego rolnika chcącego polegać na swoim kombajnie w trakcie żniw.

 

Galeria zdjęć