AGRO-EKO

aktualności

Opolagra 2015 - Podsumowanie

W dniach 12-14.06.2015 na lotnisku w Kamieniu Śląskim odbyły się Targi Rolnicze - Opolagra. W tym roku w ciąfgu trzech dni wystawę odwiedziło ponad 45 000 osób, a swoje produkty demonstrowało 472 wystawców. Jak co roku nasza firma również uczestniczyła w tych najważniejszych i największych na południu kraju Targach Rolniczych. Na powierzchni 1700 m2 zaprezentowaliśmy ponad 60 maszyn, takich firm jak Lemken, Manitou, Deutz-Fahr, Amazone, Krone, Maschio Gaspardo, Brochard, Iseki oraz wiele innych czołowych producentów maszyn dla rolnictwa. Z nowości pojawiła się brona talerzowa Rubin 12 firmy Lemken,ładowarka MLT 1040 firmy Manitou oraz sieczkarnia BIG X 480 firmy KRONE.

W drugim dniu targów nasze stoisko odwiedził Wicepremier i Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński. W trakcie rozmowy z właścicielm firmy Panem Grzegorzem Pilchem, wyraził się bardzo pozytywnie na temat Targów jak i naszego stoiska, życząc sukcesów w kolejnch latach firmie Agro - Eko.

Nasza stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzająch , którzy licznie nas odwiedzali. Każdy miał możliwość zapoznania się z ofertą naszej firmy, porozmawiania z jednym z naszych przedstawicieli. W trakcie targów , każdy zainteresowany , otrzymywał indywidualnie przygotowną ofertę na maszynę, która danego klienta interesowała.

W trakcie Targów, jak co roku, kilka maszyn zostało sprzedanych i dostraczonych bezpośrednio po Targach do nowych właścicieli.

Na naszym stoisku goście mieli również możliwość skorzystania z bezpłatnego posiłku oraz różnego rodzaju przekąsek serwowanych w ciągu całego dnia.

Jedną z atrakcji, była możliwość rzucania do kosza piłką z ładowarki firmy Mustang, gdzie każde trafienie nagradzane było zestawem upominków.

Również w trakcie pokazów nasza firma demonstrowała kilka maszyn ze swojej oferty, między innymi opryskiwacz Lemken oraz prasę firmy KRONE.

 

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim , którzy odwiedzili Targi Opolagra oraz nasze stoisko !!! Dziękujemy i zapraszamy za rok !!!

 

 

Galeria zdjęć