AGRO-EKO

Aktualności

Lamborghini Trattori zdobywa nagrodę Golden Tractor za najlepszy design.

Informacja prasowa:

Ciągnik Lamborghini Nitro otrzymał nagrodę Golden Tractor za najlepszy design 2014 roku, czyli międzynarodowe wyróżnienie wręczane przez dziennikarzy specjalizujących się w branży maszyn rolniczych.

Corocznie dziennikarze reprezentujący ponad dwadzieścia wydawnictw branżowych z całej Europy, wybierają ciągnik roku -„Tractor of the Year” oraz Golden Tractor za design. Nagroda Golden Tractor za najlepszy projekt ma na celu wyróżnienie najlepszych rozwiązania w branży rolniczej związanych ze stylistyką i ergonomią.

Model Nitro, oficjalnie zaprezentowany podczas targów SIMA w lutym bieżącego roku, jest przejawem dążeń firmy Lamborghini Trattori do tworzenia maszyn będących doskonałym połączeniem innowacyjności i wydajności. Te ciągniki o średniej mocy charakteryzują się nowoczesną stylistyką stworzoną we współpracy ze studiem projektowym Giugiaro Design i zostały skonstruowane z niebywałą dbałością o szczegóły i wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Cechy te nadają maszynom niepowtarzalny styl stworzony z myślą o osobach chcących się wyróżnić i poszukujących odmienności.

Ceremonia wręczenia nagrody Golden Tractor za najlepszy projekt odbyła się 10 listopada podczas międzynarodowych targów Agritechnica w Hanowerze, w Niemczech. „Wyróżnienie otrzymane przez Lamborghini Trattori jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji.” – twierdzi Dyrektor Zarządzający SAME DEUTZ-FAHR, Lodovico Bussolati. – „Wcześniej zdobyliśmy już nagrodę Tractor of the Year 2013 dla modelu DEUTZ-FAHR 7250 TTV Agrotron. Nie ma lepszego dowodu uznania dla pracy i zaangażowania naszego działu badań i rozwoju niż zdobycie tak prestiżowych wyróżnień dwa razy z rzędu.”

data dodania: 11/11/2013

powrót