AGRO-EKO

Aktualności

AGRO-EKO ONLINE - Nowa strona otwarta!

Szanowni Państwo,

W tym roku będziemy obchodzić jubileusz 15-lecia istnienia firmy, dlatego ten rok rozpoczynamy otwarciem nowej strony internetowej. To już 4 odsłona w historii firmy, dlatego mamy nadzieję, że również adekwatna jak poprzednie do postępu technologicznego.

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do szczegółowego zapoznania się z nowym serwisem. Po kilku tygodniach prac nad nową stroną internetową i zarazem dokuczliwym zablokowaniem od początku roku starej szaty, możemy ponownie wrócić do życia w sieci.

Na początku prosimy zapoznać się z zakładką O FIRMIE, w której jest przedstawiona krótka historia firmy, a także wszystkie firmy z jakimi współpracujemy. Pewnie zauważycie Państwo, że obecnie można Nas odwiedzić w 3 miejscowościach. Oprócz głównego oddziały w Kietrzu i filii w Żerkowiach koło Zawiercia, od raptem kilka miesięcy jesteśmy obecni w Sierakowie śląskim koło Olesna. Wszystko po to, aby być jeszcze bliżej Państwa, a także szybciej i sprawnie reagować na wszelkie potrzeby.

W zakładce MASZYNY jest przedstawiona oferta Naszej firmy uwzględniająca większość marek jakie mamy w sprzedaży. Staraliśmy się wszystko w miarę możliwości dokładnie rozpisać. Jeżeli są jakieś braki dotyczące opisów, czy też brakujących katalogów, zobowiązujemy się szybko je uzupełniać. Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości przy wyborze maszyn prosimy o kontakt z pracownikami firmy lub też po przez formularz kontaktowy, który jest dołączony do każdej marki maszyn.

Formularze kontaktowe są również dostępne w dziale CZĘŚCI i SERWIS. Oprócz tradycyjnego kontaktu telefonicznego i wizyty w firmie, możecie Państwo wysyłać zapytania dotyczące cen i dostępności części oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Kolejny ważny aspekt firmy stanowią USŁUGI AGROTECHNICZNE, dlatego również zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zakres usług będziemy starali się wraz z upływem czasu stale rozszerzać.

W zakładce FINANSOWANIE możecie Państwo znaleźć informacje dotyczące pożyczek i leasingów na maszyny i urządzenia rolnicze. Przedstawiliśmy również wszystkie dostępne finansowania fabryczne. Mamy nadzieję, że nowy serwis będzie zawsze stanowił aktualne źródło informacji, a dokonane w serwisie zmiany funkcjonalne są dostosowane do potrzeb Państwa. Prosimy obserwować dział AKTUALNOŚCI, a także STRONĘ GŁÓWNĄ, gdzie bardzo często pojawiać się będą wszelkie informacje jak i promocje.

Od dłuższego czasu posiadamy również swój FANPAGE i będzie nam bardzo miło jeżeli zostanie polubiony. Tym bardziej, że istotne informacje będą również na Facebooku, więc będzie można dzielić przyjemność z pożytecznością.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy GIEŁDĘ MASZYN , gdzie będzie na bieżąca aktualizowana lista maszyn dostępnych do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie. Będą to maszyny demonstracyjne i używane, a także fabrycznie nowe z rocznikiem produkcji rok lub dwa wstecz. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin.

Od nowego roku uruchomiliśmy również dla Państwa kanał firmowy na YOUTUBE, na którym będą znajdować wszystkie filmy jakie znajdują się na stronie, jak również sporo innych, które będą systematycznie uzupełniane.

Kolejną niespodzianką na stronie jak Państwo widzą jest wejście do I-SKLEPU, więc możemy zdradzić, że w połowie marca będziemy chcieli otworzyć sklep z częściami (obecnie trwa wdrażanie). Sklep pozwoli w kilka minut dokonać zamówienia bez konieczności przyjazdu do firmy. Zaoszczędzą Państwo na dojeździe, a przede wszystkim na czasie.

Oczywiście nie zniechęcając Państwa do bezpośredniego przyjazdu do głównego oddziału jak i jego filii zapraszamy do zakładki KONTAKT. To tam możecie sprawdzić do kogo skierować się w określonej sprawie. Jesteśmy firmą mobilną, dlatego też chętnie odwiedzimy Państwa. Czekamy na kontakt.

PS. Jeżeli brakuje Państwu stosownych informacji na stronie, czy też macie ciekawe pomysły dotyczące jej dalszej rozbudowy, prosimy o wysyłanie zapytań i propozycji na skrzynkę mailową: d.kaminski@agro-eko.com.pl

data dodania: 01/02/2014

powrót