AGRO-EKO

Aktualności

Dwa srebrne medale dla firmy Lemken

Zostały przyznane nagrody za innowacyjność targów Agritechnica, a wśród medalistów znalazły się dwie innowacje firmy LEMKEN z zakresu uprawy gleby i ochrony roślin.

Prowadzenie maszyny na jednej głębokości roboczej, odpowiednio do zarysu gruntu w kultywatorach półzawieszanych ze wspomaganiem trakcji rozwiązuje problem tego rodzaju, że kultywatory półzawieszane często nie pracują odpowiednio głęboko w obniżonym fragmencie pola, a za głęboko na wzniesieniach. Regulacja ręczna wymaga wielkiego wyczucia traktorzysty. Przy punkcie obrotu ramy za częścią roboczą i dodatkowym siłownikiem hydraulicznym, LEMKEN oferuje obecnie proste rozwiązanie dla swojego półzawieszanego kultywatora Karat.

LEMKEN Swingcut zmniejsza poziomy ruch belkiopryskiwacza, co aż do teraz było niemożliwe. System Swingcut LEMKENA zapewnia aktywne tłumienie poziome, co zmniejsza niekontrolowane obroty belki opryskiwacz do tyłu i do przodu i znacznie poprawia dokładność oprysku. Nowe „amortyzatory” wykorzystują specjalny płyn w połączeniu z czujnikami optycznymi.

data dodania: 18/11/2013

powrót